MES Üretim Yönetimi

Manufacturing Execution System ve Türkçe karşılığıyla Üretim Yürütme Sistemi, üretim kalitesini ve verimini artırmak isteyen birçok firma tarafından kullanılmaktadır.

One Screen MES Üretim Yönetimi Çözümü ile firmaların üretimlerini anlık olarak takip edebilmesini, tüm üretim süreçlerini uçtan uca hem en verimli hem de en kolay şekilde yönetmesini amaçlıyoruz.
One Screen’in kullanıcı dostu arayüzleri üzerinden ürün reçeteleri oluşturabilir, üretim akışlarını anlık takip edebilir, üretime istinaden kalite yönetimini yapabilir, firelerinizi görebilirsiniz. Tek ekrandan hem üretim süreçlerinizi yönetebilir hem de performansınızı ölçebileceğiniz çok çeşitli raporlar alabilirsiniz.

Üretim Planlama

Üretim Planlama

Üretim akışına istinaden; üretim için gerekli süre, üretilecek ürün miktarı, üretim şekli gibi üretim başlıkları planlayabilir, tüm süreç anlık olarak izleyebilirsiniz.

 

İhtiyaç Analizi

İhtiyaç Analizi

Planlanacak üretim kapsamında depo stok kontrolü ve ihtiyaç listesi belirlenebilir. Üretim için depoda eksik olan ürünlere istinaden; satın alma, üretim ya da fason üretim talepleri oluşturabilirsiniz.

 

Üretim Kapasite Planı

Üretim Kapasite Planı

Malzeme ihtiyaç analizinin yanı sıra üretim tesisinizde İş İstasyonları ve Üretim Personeli açısından da kapasite hesabı yapabilirsiniz. Üretim Personeli yetkinliklerine göre personel ihtiyacınızı görebilirsiniz.

 

Üretim Akışı Takibi

Üretim Akışı Takibi

Ham maddeden başlayarak ürünün üretimi ve depodan ayrılmasına kadarki tüm süreçleri One Screen üzerinden takip edebilirsiniz.

 

BOM - Ürün Reçeteleri

BOM - Ürün Reçeteleri

Üretim için ürüne ait gerekli malzemeleri tanımlayarak ürün reçetesi oluşturabilirsiniz.

 

Fire / Hurda Takibi

Fire / Hurda Takibi

Üretim aşamasında fire takibi yapabilir, anlık tespitlerle fire / hurda prosedürünüzü işleme alabilirsiniz.

 

Kalite Yönetimi

Kalite Yönetimi

Tüm üretim akışının kalite analizine istinaden üretim süreci ve nihai ürün kalitenizi ölçebilirsiniz.

 

Üretim Ekipmanları Yönetimi

Üretim Ekipmanları Yönetimi

Üretim ekipmanlarının periyodik bakımlarını, servis bakımlarını ve gerekli kalibrasyon işlemlerini takip edebilirsiniz. Bakım ve kalibrasyonu yaklaşan ekipmanlarla ilgili hatırlatmalar alabilirsiniz.

 


Bize Ulaşın

İhtiyaçlarınız çerçevesinde One Screen ile süreçlerinizi nasıl yöneteceğinizi online bir demo toplantısında sizlere aktarabiliriz.

  • MES - Üretim Yönetimi

  • WMS - Depo / Sevkiyat Yönetimi

  • CRM - Satış Yönetimi

  • Satın Alma Yönetimi

  • Proje Yönetimi

  • Kalite Yönetimi

  • Ön Muhasebe

  • İnsan Kaynakları

  • E-ticaret Portalı

  • İntranet Portalı

Form başarıyla gönderildi. En kısa zamanda sizlerle iletişime geçeceğiz.